Career 2020-01-06T17:29:22+00:00

Oferty pracy

Energo-Remont Sp. z o.o. poszukuje chętnych do pracy na stanowiskach:

Spawacz
Monter

Jeśli jesteś zainteresowany dołaczeniem do naszego zespołu, prześlij kwestionariusz osobowy poprzez poniższy formularz lub na adres e-mail: info@energo-remont.com.pl

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:

– Administratorem Danych Osobowych jest Energo-Remont Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żwirowej 4 w Kwidzynie (82-500).

– Celem zbierania danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

– Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

– Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych.

– Dane udostępnione przez Pana/Panią nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

– Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu (profilowaniu).

– Dane osobowe będą przetwarzane przez okres jednego miesiąca od momentu zakończenia procesu rekrutacji.

<p>Pobierz Formularz</p>